Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

COMPANIA MUNICIPALĂ TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI BUCUREŞTI S.A.

CUI
37992048
Reg. Comerț
J40/13070/2017
Înregistrată
18.07.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. NEGUSTORI, NR.23-25, ET.4
-39.28
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
6203
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 18.07.2017)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.243.141 RON
▼ 1% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,8 mil3,5 mil5,3 mil7,1 mil8,8 mil2019 · Cifră de afaceri: 2.681.819 RON2020 · Cifră de afaceri: 8.259.120 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.246.739 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 3.002.567 RON2020 · Datorii: 8.831.473 RON2021 · Datorii: 7.108.453 RON2022 · Datorii: 7.059.373 RON2023 · Datorii: 6.139.269 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMPANIA MUNICIPALĂ TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI BUCUREŞTI S.A. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 0 2.246.739 8.259.120 2.681.819
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -5.243.141 -5.172.542 -5.045.081 -1.700.038 -1.349.816
Active totale 896.128 1.886.831 2.063.372 7.131.264 1.642.425
Datorii totale 6.139.269 7.059.373 7.108.453 8.831.473 3.002.567
Număr mediu salariați 0 1 24 40 46

Analiză de risc — insolvență

-39.28
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6203).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.