Activă GORJ

PRĂVĂLIA INEI SRL

CUI
37983520
Reg. Comerț
J2017000818180
Înregistrată
14.07.2017
Sediu social JUD. GORJ, SAT BAIA DE FIER COM. BAIA DE FIER, NR.1190, ET.P, cod poștal 217030
29.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Novaci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 14.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
133.821 RON
▲ 64% vs 2024
Profit net
61.512 RON
▲ 134% vs 2024
Capitaluri proprii
38.614 RON
▲ 269% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k80 k107 k134 k2021 · Cifră de afaceri: 45.462 RON2022 · Cifră de afaceri: 59.156 RON2023 · Cifră de afaceri: 63.017 RON2024 · Cifră de afaceri: 81.792 RON2025 · Cifră de afaceri: 133.821 RON2021 · Profit: 7.742 RON2022 · Profit: 14.955 RON2023 · Profit: 11.081 RON2024 · Profit: 26.259 RON2025 · Profit: 61.512 RON2021 · Datorii: 78.826 RON2022 · Datorii: 66.378 RON2023 · Datorii: 54.138 RON2024 · Datorii: 23.603 RON2025 · Datorii: 4.489 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRĂVĂLIA INEI SRL a avut o cifră de afaceri de 133.821 RON în 2025, cu un profit net de 61.512 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 133.821 81.792 63.017 59.156 45.462
Profit net 61.512 26.259 11.081 14.955 7.742
Capitaluri proprii 38.614 -22.898 -49.157 -60.238 -75.193
Active totale 43.103 705 4.981 6.140 3.633
Datorii totale 4.489 23.603 54.138 66.378 78.826
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

29.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.