Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BORUGA MOBILITY SRL

CUI
37966529
Reg. Comerț
J40/12458/2017
Înregistrată
13.07.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. BLÂNDEŞTI, NR.4, CORP B, cod poștal 42077
7.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 13.07.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
2.452 RON
▼ 99% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
611.033 RON
▼ 23% vs 2023
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k156 k233 k311 k389 k2020 · Cifră de afaceri: 330.892 RON2021 · Cifră de afaceri: 388.771 RON2022 · Cifră de afaceri: 107.776 RON2023 · Cifră de afaceri: 180.915 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.452 RON2020 · Profit: 92.215 RON2021 · Profit: 46.241 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 58.017 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 214.208 RON2021 · Datorii: 306.484 RON2022 · Datorii: 274.292 RON2023 · Datorii: 330.591 RON2024 · Datorii: 250.644 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BORUGA MOBILITY SRL a avut o cifră de afaceri de 2.452 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 2.452 180.915 107.776 388.771 330.892
Profit net 0 58.017 0 46.241 92.215
Capitaluri proprii 611.033 793.497 648.223 735.481 678.439
Active totale 861.677 1.124.801 922.515 1.040.710 876.776
Datorii totale 250.644 330.591 274.292 306.484 214.208
Număr mediu salariați 2 1 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

7.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.