Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

EXACT SOFT SYSTEMS SRL

CUI
37951579
Reg. Comerț
J06/888/2017
Înregistrată
12.07.2017
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.4, cod poștal 420178
6.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6203
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
252.684 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
128.064 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
128.264 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k101 k152 k202 k253 k2021 · Cifră de afaceri: 179.856 RON2022 · Cifră de afaceri: 217.048 RON2023 · Cifră de afaceri: 219.768 RON2024 · Cifră de afaceri: 206.995 RON2025 · Cifră de afaceri: 252.684 RON2021 · Profit: 108.990 RON2022 · Profit: 129.956 RON2023 · Profit: 121.975 RON2024 · Profit: 144.278 RON2025 · Profit: 128.064 RON2021 · Datorii: 155.868 RON2022 · Datorii: 215.473 RON2023 · Datorii: 210.205 RON2024 · Datorii: 239.159 RON2025 · Datorii: 219.008 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXACT SOFT SYSTEMS SRL a avut o cifră de afaceri de 252.684 RON în 2025, cu un profit net de 128.064 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 252.684 206.995 219.768 217.048 179.856
Profit net 128.064 144.278 121.975 129.956 108.990
Capitaluri proprii 128.264 144.478 132.131 130.156 255.134
Active totale 347.272 383.637 342.336 345.629 411.002
Datorii totale 219.008 239.159 210.205 215.473 155.868
Număr mediu salariați 2 2 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

6.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6203).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.