Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

PALAS FURNITURE SRL

CUI
37942538
Reg. Comerț
J2017000556077
Înregistrată
12.07.2017
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT ŞENDRICENI COM. ŞENDRICENI, STR. COBÂLA, NR.33, cod poștal 717380
8.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
775.386 RON
▲ 352% vs 2024
Profit net
180.259 RON
Capitaluri proprii
234.472 RON
▲ 333% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0155 k310 k465 k620 k775 k2021 · Cifră de afaceri: 437.689 RON2022 · Cifră de afaceri: 222.062 RON2023 · Cifră de afaceri: 639.130 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.425 RON2025 · Cifră de afaceri: 775.386 RON2021 · Profit: 98.144 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 162.454 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 180.259 RON2021 · Datorii: 127.684 RON2022 · Datorii: 169.177 RON2023 · Datorii: 288.808 RON2024 · Datorii: 361.515 RON2025 · Datorii: 218.510 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PALAS FURNITURE SRL a avut o cifră de afaceri de 775.386 RON în 2025, cu un profit net de 180.259 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 775.386 171.425 639.130 222.062 437.689
Profit net 180.259 0 162.454 0 98.144
Capitaluri proprii 234.472 54.213 123.559 5.826 136.779
Active totale 541.973 522.095 533.144 371.432 460.892
Datorii totale 218.510 361.515 288.808 169.177 127.684
Număr mediu salariați 2 3 4 2 2

Analiză de risc — insolvență

8.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.