Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BEAUTY ARCHITECTURE SRL

CUI
37925081
Reg. Comerț
J2017011662404
Înregistrată
10.07.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD GHICA TEI, NR.112, BL.41, SC.B, ET.8, AP.108, cod poștal 23708
8.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 10.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
641 RON
Profit net
367.992 RON
Capitaluri proprii
2.337.145 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0553 k1,1 mil1,7 mil2,2 mil2,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.765.189 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 641 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 2.133.101 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 367.992 RON2021 · Datorii: 2.306.637 RON2022 · Datorii: 2.300.664 RON2023 · Datorii: 2.321.846 RON2024 · Datorii: 2.330.963 RON2025 · Datorii: 976.292 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEAUTY ARCHITECTURE SRL a avut o cifră de afaceri de 641 RON în 2025, cu un profit net de 367.992 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 641 0 0 2.765.189 0
Profit net 367.992 0 0 2.133.101 0
Capitaluri proprii 2.337.145 1.969.153 2.015.194 2.053.410 -79.691
Active totale 3.309.917 4.296.596 4.333.520 4.350.344 2.226.946
Datorii totale 976.292 2.330.963 2.321.846 2.300.664 2.306.637
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.