Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

DIZ COM ART SRL

CUI
3791767
Reg. Comerț
J1993000385079
Înregistrată
22.04.1993
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.74, SC.B, ET.6, AP.23, cod poștal 710028
7.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4751
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 22.04.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
30.857 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
62.655 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k56 k84 k112 k140 k2021 · Cifră de afaceri: 139.783 RON2022 · Cifră de afaceri: 115.988 RON2023 · Cifră de afaceri: 62.813 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.587 RON2025 · Cifră de afaceri: 30.857 RON2021 · Profit: 6.307 RON2022 · Profit: 2.886 RON2023 · Profit: 735 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 19.265 RON2022 · Datorii: 7.465 RON2023 · Datorii: 1.461 RON2024 · Datorii: 177 RON2025 · Datorii: 24.158 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIZ COM ART SRL a avut o cifră de afaceri de 30.857 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 30.857 42.587 62.813 115.988 139.783
Profit net 0 0 735 2.886 6.307
Capitaluri proprii 62.655 101.791 164.511 181.276 191.801
Active totale 86.813 101.968 165.972 188.741 211.066
Datorii totale 24.158 177 1.461 7.465 19.265
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4751).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.