Activă VRANCEA

BITECH CATALYST SRL

CUI
37905734
Reg. Comerț
J39/699/2017
Înregistrată
06.07.2017
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT GOLEŞTI COM. GOLEŞTI, STR. IZVOR, NR.30, cod poștal 627150
21.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 06.07.2017)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
86.280 RON
▲ 0% vs 2022
Profit net
12.019 RON
▼ 55% vs 2022
Capitaluri proprii
40.018 RON
▲ 43% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k35 k52 k69 k87 k2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 86.644 RON2023 · Cifră de afaceri: 86.280 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 26.419 RON2023 · Profit: 12.019 RON2019 · Datorii: 76 RON2020 · Datorii: 76 RON2021 · Datorii: 76 RON2022 · Datorii: 17.794 RON2023 · Datorii: 3.290 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BITECH CATALYST SRL a avut o cifră de afaceri de 86.280 RON în 2023, cu un profit net de 12.019 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 86.280 86.644 0 0 0
Profit net 12.019 26.419 0 0 0
Capitaluri proprii 40.018 27.999 1.580 1.580 1.580
Active totale 43.308 45.793 1.656 1.656 1.656
Datorii totale 3.290 17.794 76 76 76
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

21.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.