Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

STANCIU SERV S.R.L.

CUI
37902010
Reg. Comerț
J2017000404215
Înregistrată
06.07.2017
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT MANASIA COM. MANASIA, CAL. BUCUREŞTI, NR.110, cod poștal 927160
4.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 06.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
645.827 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
18.562 RON
▲ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
18.922 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0132 k263 k395 k526 k658 k2021 · Cifră de afaceri: 539.377 RON2022 · Cifră de afaceri: 538.436 RON2023 · Cifră de afaceri: 658.064 RON2024 · Cifră de afaceri: 600.613 RON2025 · Cifră de afaceri: 645.827 RON2021 · Profit: 1.345 RON2022 · Profit: 13.925 RON2023 · Profit: 20.566 RON2024 · Profit: 14.119 RON2025 · Profit: 18.562 RON2021 · Datorii: 65.605 RON2022 · Datorii: 49.440 RON2023 · Datorii: 53.493 RON2024 · Datorii: 61.281 RON2025 · Datorii: 53.113 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STANCIU SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 645.827 RON în 2025, cu un profit net de 18.562 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 645.827 600.613 658.064 538.436 539.377
Profit net 18.562 14.119 20.566 13.925 1.345
Capitaluri proprii 18.922 14.479 20.926 15.667 1.742
Active totale 72.035 75.760 74.419 65.107 67.347
Datorii totale 53.113 61.281 53.493 49.440 65.605
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.