Activă VRANCEA

LOCAL EXPRESS SERVICES SRL

CUI
37897720
Reg. Comerț
J2017000677396
Înregistrată
05.07.2017
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT BĂLEŞTI COM. BĂLEŞTI, STR GENERAL GHEORGHE POPESCU, NR.19, cod poștal 627015
7.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 05.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
46.810 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
8.741 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
8.941 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k72 k109 k145 k181 k2021 · Cifră de afaceri: 180.910 RON2022 · Cifră de afaceri: 44.161 RON2023 · Cifră de afaceri: 38.584 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.306 RON2025 · Cifră de afaceri: 46.810 RON2021 · Profit: 95.083 RON2022 · Profit: 11.563 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 8.040 RON2025 · Profit: 8.741 RON2021 · Datorii: 1.871 RON2022 · Datorii: 1.304 RON2023 · Datorii: 300 RON2024 · Datorii: 12.654 RON2025 · Datorii: 13.180 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LOCAL EXPRESS SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 46.810 RON în 2025, cu un profit net de 8.741 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 46.810 47.306 38.584 44.161 180.910
Profit net 8.741 8.040 0 11.563 95.083
Capitaluri proprii 8.941 27.456 39.416 41.260 59.697
Active totale 22.121 40.110 39.716 42.564 61.568
Datorii totale 13.180 12.654 300 1.304 1.871
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.