Activă HUNEDOARA

TINALIGE POLISPORT S.R.L.

CUI
37895746
Reg. Comerț
J20/1073/2017
Înregistrată
05.07.2017
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, NR.11, AP.1
-21.90
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1419
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 05.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-215.358 RON
▼ 244% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-123 k-39 k45 k129 k212 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 143.824 RON2022 · Cifră de afaceri: 296.061 RON2023 · Cifră de afaceri: 296.433 RON2024 · Cifră de afaceri: 284.659 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 21.601 RON2022 · Profit: 32.607 RON2023 · Profit: 120.426 RON2024 · Profit: 68.309 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 70.105 RON2022 · Datorii: 3.952 RON2023 · Datorii: -123.343 RON2024 · Datorii: 49.492 RON2025 · Datorii: 25.059 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TINALIGE POLISPORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 284.659 296.433 296.061 143.824
Profit net 0 68.309 120.426 32.607 21.601
Capitaluri proprii -215.358 -62.662 22.485 53.033 20.426
Active totale 8.456 185.585 97.897 255.740 289.286
Datorii totale 25.059 49.492 -123.343 3.952 70.105
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-21.90
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1419).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.