Activă PRAHOVA

ART PILATES SRL

CUI
37895711
Reg. Comerț
J2017001721296
Înregistrată
05.07.2017
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. B. P. HAŞDEU, NR.91, COMPLEX FIBEC, cod poștal 105600
9.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 05.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
296.045 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
64.564 RON
▼ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k237 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 193.613 RON2022 · Cifră de afaceri: 296.727 RON2023 · Cifră de afaceri: 283.329 RON2024 · Cifră de afaceri: 293.375 RON2025 · Cifră de afaceri: 296.045 RON2021 · Profit: 26.197 RON2022 · Profit: 38.087 RON2023 · Profit: 40.735 RON2024 · Profit: 49.226 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 32.629 RON2022 · Datorii: 34.209 RON2023 · Datorii: 9.750 RON2024 · Datorii: 8.240 RON2025 · Datorii: 17.907 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ART PILATES SRL a avut o cifră de afaceri de 296.045 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 296.045 293.375 283.329 296.727 193.613
Profit net 0 49.226 40.735 38.087 26.197
Capitaluri proprii 64.564 119.809 85.801 45.066 28.032
Active totale 88.471 128.049 95.551 106.681 114.658
Datorii totale 17.907 8.240 9.750 34.209 32.629
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

9.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.