Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MKRISTIN CONF PROD DESIGN SRL

CUI
37891361
Reg. Comerț
J40/12076/2022
Înregistrată
04.07.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. GIURGIULUI, NR.96-102, BL.H1, SC.1, ET.1, AP.7
4.41
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 04.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
229.332 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
46.947 RON
Capitaluri proprii
-52.327 RON
▲ 47% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k92 k138 k183 k229 k2021 · Cifră de afaceri: 120.408 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.828 RON2023 · Cifră de afaceri: 111.996 RON2024 · Cifră de afaceri: 204.572 RON2025 · Cifră de afaceri: 229.332 RON2021 · Profit: 51.189 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 46.947 RON2021 · Datorii: 69.188 RON2022 · Datorii: 110.823 RON2023 · Datorii: 153.342 RON2024 · Datorii: 111.646 RON2025 · Datorii: 81.205 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MKRISTIN CONF PROD DESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 229.332 RON în 2025, cu un profit net de 46.947 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 229.332 204.572 111.996 41.828 120.408
Profit net 46.947 0 0 0 51.189
Capitaluri proprii -52.327 -99.273 -90.077 -80.176 -46.941
Active totale 43.421 47.287 118.552 113.536 119.201
Datorii totale 81.205 111.646 153.342 110.823 69.188
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.41
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.