Activă Plătitor TVA ARGEŞ

IRIA FLORAL DESIGN SRL

CUI
37874980
Reg. Comerț
J2017001618033
Înregistrată
03.07.2017
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, CAL. BASCOVULUI, NR.37, CAMERA 1, BL.Q3, SC.C, ET.2, AP.11
0.45
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 03.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
458.872 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
11.572 RON
Capitaluri proprii
11.751 RON
▲ 6465% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k195 k293 k390 k488 k2021 · Cifră de afaceri: 241.274 RON2022 · Cifră de afaceri: 397.279 RON2023 · Cifră de afaceri: 387.609 RON2024 · Cifră de afaceri: 487.585 RON2025 · Cifră de afaceri: 458.872 RON2021 · Profit: 18.128 RON2022 · Profit: 68.299 RON2023 · Profit: 29.183 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 11.572 RON2021 · Datorii: 148.779 RON2022 · Datorii: 85.186 RON2023 · Datorii: 101.877 RON2024 · Datorii: 140.980 RON2025 · Datorii: 143.970 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IRIA FLORAL DESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 458.872 RON în 2025, cu un profit net de 11.572 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 458.872 487.585 387.609 397.279 241.274
Profit net 11.572 0 29.183 68.299 18.128
Capitaluri proprii 11.751 179 21.900 -7.283 -75.583
Active totale 133.778 119.216 101.834 55.378 54.171
Datorii totale 143.970 140.980 101.877 85.186 148.779
Număr mediu salariați 2 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.45
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.