Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

LUCA WORLD COMPANY S.R.L.

CUI
37869690
Reg. Comerț
J2023000450213
Înregistrată
30.06.2017
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, ŞOS. BUZĂULUI, NR.60, cod poștal 925300
4.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 30.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.500 RON
▼ 98% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
449.659 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0205 k409 k614 k818 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 481.867 RON2022 · Cifră de afaceri: 496.482 RON2023 · Cifră de afaceri: 778.254 RON2024 · Cifră de afaceri: 403.375 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.500 RON2021 · Profit: 165.227 RON2022 · Profit: 5.184 RON2023 · Profit: 83.876 RON2024 · Profit: 272.179 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 500.571 RON2022 · Datorii: 639.012 RON2023 · Datorii: 1.022.903 RON2024 · Datorii: 438.774 RON2025 · Datorii: 455.681 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUCA WORLD COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.500 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.500 403.375 778.254 496.482 481.867
Profit net 0 272.179 83.876 5.184 165.227
Capitaluri proprii 449.659 494.909 222.730 138.854 133.670
Active totale 905.206 933.415 1.267.617 843.722 757.353
Datorii totale 455.681 438.774 1.022.903 639.012 500.571
Număr mediu salariați 1 2 8 9 5

Analiză de risc — insolvență

4.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.