Activă Plătitor TVA SĂLAJ

PIN LUC FOREST S.R.L.

CUI
37861069
Reg. Comerț
J2017000535311
Înregistrată
29.06.2017
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MOIGRADULUI, NR.12
1.52
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 29.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
732.108 RON
▲ 35% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
61.490 RON
▼ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0146 k293 k439 k586 k732 k2021 · Cifră de afaceri: 185.892 RON2022 · Cifră de afaceri: 468.448 RON2023 · Cifră de afaceri: 273.173 RON2024 · Cifră de afaceri: 543.512 RON2025 · Cifră de afaceri: 732.108 RON2021 · Profit: 63.229 RON2022 · Profit: 211.318 RON2023 · Profit: 38.755 RON2024 · Profit: 55.784 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 60.174 RON2022 · Datorii: 119.092 RON2023 · Datorii: 94.955 RON2024 · Datorii: 205.590 RON2025 · Datorii: 256.412 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PIN LUC FOREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 732.108 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 732.108 543.512 273.173 468.448 185.892
Profit net 0 55.784 38.755 211.318 63.229
Capitaluri proprii 61.490 189.317 507.032 488.077 276.758
Active totale 317.902 394.907 601.987 607.169 336.932
Datorii totale 256.412 205.590 94.955 119.092 60.174
Număr mediu salariați 1 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

1.52
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.