Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LA SOARE PAN SRL

CUI
37858462
Reg. Comerț
J40/10789/2017
Înregistrată
29.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LOGOFĂTUL UDRIŞTE, NR.19, AP.4, cod poștal 30655
-31.71
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 29.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
640.990 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-390.939 RON
▼ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0149 k298 k447 k595 k744 k2021 · Cifră de afaceri: 380.548 RON2022 · Cifră de afaceri: 507.559 RON2023 · Cifră de afaceri: 656.653 RON2024 · Cifră de afaceri: 744.255 RON2025 · Cifră de afaceri: 640.990 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 16.657 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 317.726 RON2022 · Datorii: 347.399 RON2023 · Datorii: 390.625 RON2024 · Datorii: 392.972 RON2025 · Datorii: 474.092 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA SOARE PAN SRL a avut o cifră de afaceri de 640.990 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 640.990 744.255 656.653 507.559 380.548
Profit net 0 16.657 0 0 0
Capitaluri proprii -390.939 -308.791 -325.447 -265.620 -214.946
Active totale 83.153 84.181 65.046 81.666 102.780
Datorii totale 474.092 392.972 390.625 347.399 317.726
Număr mediu salariați 4 4 4 3 5

Analiză de risc — insolvență

-31.71
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.