Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GEROM ENGINEERING SRL

CUI
37837516
Reg. Comerț
J40/10368/2017
Înregistrată
26.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. G-RAL CANDIANO POPESCU, NR.49, cod poștal 40581
60.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
784.775 RON
▲ 75% vs 2024
Profit net
705.714 RON
▲ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
1.965.265 RON
▲ 56% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0157 k314 k471 k628 k785 k2021 · Cifră de afaceri: 184.637 RON2022 · Cifră de afaceri: 165.156 RON2023 · Cifră de afaceri: 432.040 RON2024 · Cifră de afaceri: 447.384 RON2025 · Cifră de afaceri: 784.775 RON2021 · Profit: 107.940 RON2022 · Profit: 93.261 RON2023 · Profit: 374.590 RON2024 · Profit: 374.684 RON2025 · Profit: 705.714 RON2021 · Datorii: 35.782 RON2022 · Datorii: 27.619 RON2023 · Datorii: 38.508 RON2024 · Datorii: 35.687 RON2025 · Datorii: 40.812 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEROM ENGINEERING SRL a avut o cifră de afaceri de 784.775 RON în 2025, cu un profit net de 705.714 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 784.775 447.384 432.040 165.156 184.637
Profit net 705.714 374.684 374.590 93.261 107.940
Capitaluri proprii 1.965.265 1.259.551 884.867 510.277 417.016
Active totale 2.006.077 1.295.238 923.375 537.896 452.798
Datorii totale 40.812 35.687 38.508 27.619 35.782
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

60.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.