Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GABRIELA BEAUTY BUSINESS SRL

CUI
37837397
Reg. Comerț
J2017010369407
Înregistrată
26.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DÂMBOVICIOARA, NR.17, ET.1, AP.3, cod poștal 23823
-0.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9604
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.06.2017)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-38.992 RON
▼ 70% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k128 k192 k256 k320 k2019 · Cifră de afaceri: 3.646 RON2020 · Cifră de afaceri: 188.748 RON2021 · Cifră de afaceri: 278.582 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.861 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 75.757 RON2021 · Profit: 200.861 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 320.437 RON2020 · Datorii: 239.185 RON2021 · Datorii: 116.985 RON2022 · Datorii: 156.684 RON2023 · Datorii: 112.495 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GABRIELA BEAUTY BUSINESS SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 4.861 278.582 188.748 3.646
Profit net 0 0 200.861 75.757 0
Capitaluri proprii -38.992 -22.946 18.955 -181.906 -257.663
Active totale 114.399 195.396 218.359 160.460 183.778
Datorii totale 112.495 156.684 116.985 239.185 320.437
Număr mediu salariați 0 1 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

-0.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9604).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.