Activă IAŞI

BIBAS-SIMEX SRL

CUI
37827113
Reg. Comerț
J22/1985/2017
Înregistrată
23.06.2017
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANASTASIE PANU, NR.27, BL.MOLDOVA, SC.I, ET.3, AP.17, cod poștal 700023
63.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 23.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
83.500 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
409.427 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k33 k50 k67 k84 k2021 · Cifră de afaceri: 69.600 RON2022 · Cifră de afaceri: 54.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 72.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 77.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 83.500 RON2021 · Profit: 67.310 RON2022 · Profit: 54.603 RON2023 · Profit: 47.750 RON2024 · Profit: 41.066 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 7.130 RON2022 · Datorii: 5.245 RON2023 · Datorii: 8.046 RON2024 · Datorii: 7.537 RON2025 · Datorii: 7.562 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BIBAS-SIMEX SRL a avut o cifră de afaceri de 83.500 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 83.500 77.000 72.000 54.000 69.600
Profit net 0 41.066 47.750 54.603 67.310
Capitaluri proprii 409.427 414.016 372.950 325.200 302.097
Active totale 416.989 421.553 380.996 330.445 309.227
Datorii totale 7.562 7.537 8.046 5.245 7.130
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

63.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.