Activă IAŞI

SOREA LEMNĂRIE SRL

CUI
37823790
Reg. Comerț
J22/1963/2017
Înregistrată
23.06.2017
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VALEA ADÂNCĂ, NR.38, MANSARDĂ, CAMERA 5, cod poștal 700712
-5.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 23.06.2017)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2020
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2020
Capitaluri proprii
-51.342 RON
▼ 86% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k48 k71 k95 k119 k2017 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 13.300 RON2020 · Cifră de afaceri: 10.600 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 4.630 RON2020 · Profit: 9.589 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 3.302 RON2018 · Datorii: 40.285 RON2019 · Datorii: 82.126 RON2020 · Datorii: 111.972 RON2021 · Datorii: 119.020 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOREA LEMNĂRIE SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 0 10.600 13.300 0 0
Profit net 0 9.589 4.630 0 0
Capitaluri proprii -51.342 -27.622 -37.211 -41.841 -3.102
Active totale 67.678 84.350 106.526 123.450 188.033
Datorii totale 119.020 111.972 82.126 40.285 3.302
Număr mediu salariați 1 2 2 2 0

Analiză de risc — insolvență

-5.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.