Activă Plătitor TVA TIMIŞ

AFA & ANGFLORADE SRL

CUI
37815879
Reg. Comerț
J35/2582/2017
Înregistrată
22.06.2017
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GELU, NR.38, cod poștal 300168
-30.35
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
229.512 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-430.146 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0105 k210 k315 k421 k526 k2021 · Cifră de afaceri: 367.981 RON2022 · Cifră de afaceri: 381.378 RON2023 · Cifră de afaceri: 209.535 RON2024 · Cifră de afaceri: 215.903 RON2025 · Cifră de afaceri: 229.512 RON2021 · Profit: 29.675 RON2022 · Profit: 70.346 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 425.417 RON2022 · Datorii: 349.376 RON2023 · Datorii: 359.079 RON2024 · Datorii: 463.697 RON2025 · Datorii: 525.829 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AFA & ANGFLORADE SRL a avut o cifră de afaceri de 229.512 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 229.512 215.903 209.535 381.378 367.981
Profit net 0 0 0 70.346 29.675
Capitaluri proprii -430.146 -373.751 -331.729 -294.307 -364.653
Active totale 95.683 89.946 27.350 55.069 60.764
Datorii totale 525.829 463.697 359.079 349.376 425.417
Număr mediu salariați 3 4 4 4 7

Analiză de risc — insolvență

-30.35
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.