Activă IAŞI

AGANSAL WEDDING SRL

CUI
37814601
Reg. Comerț
J22/1941/2017
Înregistrată
22.06.2017
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PETRE ŢUŢEA, NR.19, BL.915, TR. 3, ET.2, AP.8
3.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1419
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.06.2017)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
249.420 RON
▲ 12% vs 2021
Profit net
31.740 RON
▼ 52% vs 2021
Capitaluri proprii
26.986 RON
▲ 668% vs 2021
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k100 k150 k200 k249 k2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 46.222 RON2021 · Cifră de afaceri: 222.140 RON2022 · Cifră de afaceri: 249.420 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 66.581 RON2022 · Profit: 31.740 RON2019 · Datorii: 209.792 RON2020 · Datorii: 77.652 RON2021 · Datorii: 140.340 RON2022 · Datorii: 215.931 RON2019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGANSAL WEDDING SRL a avut o cifră de afaceri de 249.420 RON în 2022, cu un profit net de 31.740 RON.

Indicator (RON) 2022202120202019
Cifră de afaceri netă 249.420 222.140 46.222 0
Profit net 31.740 66.581 0 0
Capitaluri proprii 26.986 -4.754 -71.335 -18.961
Active totale 371.813 288.171 182.591 190.831
Datorii totale 215.931 140.340 77.652 209.792
Număr mediu salariați 5 4 5 2

Analiză de risc — insolvență

3.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1419).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.