Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

PHOENICIA CLEAN SERVICES S.R.L.

CUI
37809656
Reg. Comerț
J2017002093132
Înregistrată
21.06.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, BLD. MAMAIA NORD, NR.99, LOT 1. P+1E+M. CABINETE MEDICALE, ET.P, cod poștal 905700
24.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 21.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
296.000 RON
Profit net
183.064 RON
Capitaluri proprii
200.965 RON
▲ 1023% vs 2024
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k178 k237 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 296.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 18.824 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 183.064 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 3.353 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 19.722 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PHOENICIA CLEAN SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 296.000 RON în 2025, cu un profit net de 183.064 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 296.000 0 0 20.000 0
Profit net 183.064 0 0 18.824 0
Capitaluri proprii 200.965 17.901 17.976 19.126 55.363
Active totale 220.687 17.901 17.976 22.479 55.363
Datorii totale 19.722 0 0 3.353 0
Număr mediu salariați 2 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

24.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.