Activă Plătitor TVA ARGEŞ

PAC MOB CONCEPT SRL

CUI
37807574
Reg. Comerț
J2017001498039
Înregistrată
21.06.2017
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.43, CAMERA 2, cod poștal 110104
3.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 21.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.283.155 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
44.641 RON
▼ 64% vs 2024
Capitaluri proprii
710.265 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0639 k1,3 mil1,9 mil2,6 mil3,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.999.250 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.192.637 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.196.158 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.394.429 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.283.155 RON2021 · Profit: 100.962 RON2022 · Profit: 255.023 RON2023 · Profit: 90.494 RON2024 · Profit: 122.319 RON2025 · Profit: 44.641 RON2021 · Datorii: 493.033 RON2022 · Datorii: 708.787 RON2023 · Datorii: 728.949 RON2024 · Datorii: 1.121.422 RON2025 · Datorii: 1.190.684 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAC MOB CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.283.155 RON în 2025, cu un profit net de 44.641 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.283.155 2.394.429 2.196.158 3.192.637 1.999.250
Profit net 44.641 122.319 90.494 255.023 100.962
Capitaluri proprii 710.265 665.625 543.306 403.011 147.989
Active totale 1.885.504 1.787.047 1.272.255 1.111.798 707.593
Datorii totale 1.190.684 1.121.422 728.949 708.787 493.033
Număr mediu salariați 6 7 7 6 8

Analiză de risc — insolvență

3.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.