Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

INTERCITY LINES SRL

CUI
37802267
Reg. Comerț
J40/9824/2017
Înregistrată
21.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CHEZĂŞIEI, NR.43A, LOTUL 2, CAM.4, BIROUL NR.1, cod poștal 33052
-4.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 21.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.162.719 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-423.501 RON
▼ 110% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0236 k472 k708 k944 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 313.146 RON2022 · Cifră de afaceri: 888.195 RON2023 · Cifră de afaceri: 975.253 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.050.667 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.162.719 RON2021 · Profit: 14.848 RON2022 · Profit: 40.405 RON2023 · Profit: 59.545 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 574.400 RON2022 · Datorii: 370.389 RON2023 · Datorii: 360.256 RON2024 · Datorii: 713.541 RON2025 · Datorii: 1.180.011 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERCITY LINES SRL a avut o cifră de afaceri de 1.162.719 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.162.719 1.050.667 975.253 888.195 313.146
Profit net 0 0 59.545 40.405 14.848
Capitaluri proprii -423.501 -201.876 -6.749 -66.294 -106.700
Active totale 756.510 511.665 353.507 304.095 467.700
Datorii totale 1.180.011 713.541 360.256 370.389 574.400
Număr mediu salariați 6 5 0 5 5

Analiză de risc — insolvență

-4.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.