Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PROGETTI MARCHE SRL

CUI
37792147
Reg. Comerț
J40/9692/2017
Înregistrată
20.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL IULIU MANIU, NR.7, CORP I, BIROUL NR. 2.11, COMPART. 1, ET.2, cod poștal 61072
13.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 20.06.2017)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
28.392 RON
▼ 65% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
113.635 RON
▼ 15% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k41 k61 k81 k101 k2019 · Cifră de afaceri: 101.495 RON2020 · Cifră de afaceri: 4.071 RON2021 · Cifră de afaceri: 64.532 RON2022 · Cifră de afaceri: 81.010 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.392 RON2019 · Profit: 67.106 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 35.493 RON2022 · Profit: 51.363 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 5.196 RON2020 · Datorii: 941 RON2021 · Datorii: 1.473 RON2022 · Datorii: 476 RON2023 · Datorii: 15.397 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROGETTI MARCHE SRL a avut o cifră de afaceri de 28.392 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 28.392 81.010 64.532 4.071 101.495
Profit net 0 51.363 35.493 0 67.106
Capitaluri proprii 113.635 133.031 81.668 52.113 62.144
Active totale 128.909 133.117 82.956 52.229 67.086
Datorii totale 15.397 476 1.473 941 5.196
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.