Activă ALBA

ROBERT FRANCISC VISUAL S.R.L.

CUI
37787019
Reg. Comerț
J01/798/2017
Înregistrată
19.06.2017
Sediu social JUD. ALBA, SAT BĂLCACIU COM. JIDVEI, STR. ZORILOR, NR.1, cod poștal 517386
3.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Blaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 19.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
126.138 RON
▲ 44% vs 2024
Profit net
9.909 RON
▲ 5834% vs 2024
Capitaluri proprii
54.286 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k95 k142 k189 k237 k2021 · Cifră de afaceri: 48.396 RON2022 · Cifră de afaceri: 73.452 RON2023 · Cifră de afaceri: 236.755 RON2024 · Cifră de afaceri: 87.452 RON2025 · Cifră de afaceri: 126.138 RON2021 · Profit: 16.907 RON2022 · Profit: 22.101 RON2023 · Profit: 40.714 RON2024 · Profit: 167 RON2025 · Profit: 9.909 RON2021 · Datorii: 8.997 RON2022 · Datorii: 14.405 RON2023 · Datorii: 22.066 RON2024 · Datorii: 133.954 RON2025 · Datorii: 93.890 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROBERT FRANCISC VISUAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 126.138 RON în 2025, cu un profit net de 9.909 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 126.138 87.452 236.755 73.452 48.396
Profit net 9.909 167 40.714 22.101 16.907
Capitaluri proprii 54.286 44.377 44.210 23.497 11.395
Active totale 147.095 176.400 64.377 37.175 20.392
Datorii totale 93.890 133.954 22.066 14.405 8.997
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

3.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.