Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ACANTRAZ PORTEX SRL

CUI
37772468
Reg. Comerț
J40/9389/2017
Înregistrată
15.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL DECEBAL, NR.12, CAMERA 1, BL.S7, SC.1, ET.5, AP.15, cod poștal 30967
-2.16
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
59.700 RON
▲ 50% vs 2024
Profit net
4.789 RON
Capitaluri proprii
-227.968 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0210 k421 k631 k842 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 39.789 RON2025 · Cifră de afaceri: 59.700 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.789 RON2021 · Datorii: 1.020.932 RON2022 · Datorii: 1.034.552 RON2023 · Datorii: 1.051.964 RON2024 · Datorii: 1.044.620 RON2025 · Datorii: 1.045.469 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ACANTRAZ PORTEX SRL a avut o cifră de afaceri de 59.700 RON în 2025, cu un profit net de 4.789 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 59.700 39.789 0 0 0
Profit net 4.789 0 0 0 0
Capitaluri proprii -227.968 -232.757 -230.357 -189.404 -153.444
Active totale 802.501 796.863 806.607 830.148 852.488
Datorii totale 1.045.469 1.044.620 1.051.964 1.034.552 1.020.932
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.16
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.