Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ADAPTIVE QUOTIENT S.R.L.

CUI
37749090
Reg. Comerț
J2021016633402
Înregistrată
13.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.18, BL. 28, SC. C, ET.7, AP. 184, cod poștal 11226
26.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 13.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
186.672 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
134.355 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
134.595 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k175 k219 k2021 · Cifră de afaceri: 56.625 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 219.325 RON2025 · Cifră de afaceri: 186.672 RON2021 · Profit: 52.708 RON2022 · Profit: 4.689 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 141.763 RON2025 · Profit: 134.355 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 1.800 RON2023 · Datorii: 3.187 RON2024 · Datorii: 16.789 RON2025 · Datorii: 12.622 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADAPTIVE QUOTIENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 186.672 RON în 2025, cu un profit net de 134.355 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 186.672 219.325 0 0 56.625
Profit net 134.355 141.763 0 4.689 52.708
Capitaluri proprii 134.595 141.783 20 5.154 337.297
Active totale 147.217 158.572 3.207 6.954 337.297
Datorii totale 12.622 16.789 3.187 1.800 0
Număr mediu salariați 0 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

26.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.