Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

PGV ALERT CONCEPT SRL

CUI
37739925
Reg. Comerț
J24/1014/2017
Înregistrată
12.06.2017
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT VIŞEU DE JOS COM. VIŞEU DE JOS, VIŞEU DE JOS, NR.629, cod poștal 437390
6.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
35.464.849 RON
▲ 68% vs 2024
Profit net
4.932.180 RON
▼ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
10.826.547 RON
▲ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
19
▲ 19% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07,1 mil14 mil21 mil28 mil35 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.395.785 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.814.535 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.095.430 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.074.793 RON2025 · Cifră de afaceri: 35.464.849 RON2021 · Profit: 340.850 RON2022 · Profit: 1.602.071 RON2023 · Profit: 808.251 RON2024 · Profit: 5.157.312 RON2025 · Profit: 4.932.180 RON2021 · Datorii: 420.695 RON2022 · Datorii: 1.890.924 RON2023 · Datorii: 4.070.271 RON2024 · Datorii: 7.144.530 RON2025 · Datorii: 11.996.210 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PGV ALERT CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 35.464.849 RON în 2025, cu un profit net de 4.932.180 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 35.464.849 21.074.793 13.095.430 4.814.535 1.395.785
Profit net 4.932.180 5.157.312 808.251 1.602.071 340.850
Capitaluri proprii 10.826.547 7.419.634 2.914.496 2.106.245 779.963
Active totale 23.397.455 14.764.164 6.984.767 3.997.169 1.200.658
Datorii totale 11.996.210 7.144.530 4.070.271 1.890.924 420.695
Număr mediu salariați 19 16 17 8 5

Analiză de risc — insolvență

6.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.