Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

META PROJECT BUILDING ET RENOVATION SRL

CUI
37725954
Reg. Comerț
J40/8802/2017
Înregistrată
09.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ILIE OPREA, NR.18, cod poștal 41054
1.88
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 09.06.2017)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
98.665 RON
▼ 86% vs 2019
Profit net
68.987 RON
Capitaluri proprii
274.550 RON
▲ 34% vs 2019
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0266 k533 k799 k1,1 mil1,3 mil2017 · Cifră de afaceri: 804.724 RON2018 · Cifră de afaceri: 1.080.257 RON2019 · Cifră de afaceri: 714.117 RON2020 · Cifră de afaceri: 98.665 RON2017 · Profit: 568.364 RON2018 · Profit: 561.857 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 68.987 RON2017 · Datorii: 236.360 RON2018 · Datorii: 1.332.248 RON2019 · Datorii: 1.188.095 RON2020 · Datorii: 1.237.784 RON2017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

META PROJECT BUILDING ET RENOVATION SRL a avut o cifră de afaceri de 98.665 RON în 2020, cu un profit net de 68.987 RON.

Indicator (RON) 2020201920182017
Cifră de afaceri netă 98.665 714.117 1.080.257 804.724
Profit net 68.987 0 561.857 568.364
Capitaluri proprii 274.550 205.563 562.057 568.564
Active totale 1.512.334 1.393.658 1.894.305 804.924
Datorii totale 1.237.784 1.188.095 1.332.248 236.360
Număr mediu salariați 0 6 7 3

Analiză de risc — insolvență

1.88
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.