Activă Plătitor TVA TULCEA

COFIMANIA SRL

CUI
37723201
Reg. Comerț
J2017000340360
Înregistrată
09.06.2017
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. LIBERTĂŢII, NR.84, LOT 3. HALA 2, cod poștal 820144
1.94
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 09.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
874.578 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
32.807 RON
Capitaluri proprii
3.334 RON
▲ 111% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 13% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0175 k350 k525 k700 k875 k2021 · Cifră de afaceri: 560.765 RON2022 · Cifră de afaceri: 592.302 RON2023 · Cifră de afaceri: 639.394 RON2024 · Cifră de afaceri: 666.609 RON2025 · Cifră de afaceri: 874.578 RON2021 · Profit: 113.034 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 32.807 RON2021 · Datorii: 93.945 RON2022 · Datorii: 166.115 RON2023 · Datorii: 213.048 RON2024 · Datorii: 241.226 RON2025 · Datorii: 195.966 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COFIMANIA SRL a avut o cifră de afaceri de 874.578 RON în 2025, cu un profit net de 32.807 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 874.578 666.609 639.394 592.302 560.765
Profit net 32.807 0 0 0 113.034
Capitaluri proprii 3.334 -29.473 -115.833 -62.749 186.190
Active totale 206.698 227.223 135.464 165.732 367.223
Datorii totale 195.966 241.226 213.048 166.115 93.945
Număr mediu salariați 9 8 8 7 6

Analiză de risc — insolvență

1.94
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.