Activă CLUJ

ROABUILD CONS SRL

CUI
37710031
Reg. Comerț
J2017003403127
Înregistrată
07.06.2017
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ARŢARULUI, NR.16B
10.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 07.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
291.095 RON
▲ 28% vs 2024
Profit net
102.220 RON
▲ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
102.460 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k116 k175 k233 k291 k2021 · Cifră de afaceri: 291.246 RON2022 · Cifră de afaceri: 287.994 RON2023 · Cifră de afaceri: 271.482 RON2024 · Cifră de afaceri: 227.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 291.095 RON2021 · Profit: 175.235 RON2022 · Profit: 150.701 RON2023 · Profit: 109.209 RON2024 · Profit: 69.092 RON2025 · Profit: 102.220 RON2021 · Datorii: 10.036 RON2022 · Datorii: 128.837 RON2023 · Datorii: 10.675 RON2024 · Datorii: 11.488 RON2025 · Datorii: 81.574 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROABUILD CONS SRL a avut o cifră de afaceri de 291.095 RON în 2025, cu un profit net de 102.220 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 291.095 227.400 271.482 287.994 291.246
Profit net 102.220 69.092 109.209 150.701 175.235
Capitaluri proprii 102.460 69.332 109.449 150.941 175.475
Active totale 184.034 78.824 117.136 279.778 185.511
Datorii totale 81.574 11.488 10.675 128.837 10.036
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

10.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.