Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NEXT LEVEL ATELIER SRL

CUI
37692865
Reg. Comerț
J40/8378/2017
Înregistrată
06.06.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CALEA 13 SEPTEMBRIE, NR.222, CAMERA 1, BL.V52, SC.1, ET.1, AP.1, cod poștal 50735
-39.11
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 06.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
124.555 RON
▼ 43% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-207.729 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k131 k196 k262 k327 k2021 · Cifră de afaceri: 65.475 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.710 RON2023 · Cifră de afaceri: 214.460 RON2024 · Cifră de afaceri: 220.095 RON2025 · Cifră de afaceri: 124.555 RON2021 · Profit: 2.268 RON2022 · Profit: 14.255 RON2023 · Profit: 1.024 RON2024 · Profit: 2.440 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 229.790 RON2022 · Datorii: 327.379 RON2023 · Datorii: 318.166 RON2024 · Datorii: 288.427 RON2025 · Datorii: 241.079 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEXT LEVEL ATELIER SRL a avut o cifră de afaceri de 124.555 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 124.555 220.095 214.460 125.710 65.475
Profit net 0 2.440 1.024 14.255 2.268
Capitaluri proprii -207.729 -183.845 -186.285 -187.309 -201.594
Active totale 35.326 110.407 141.269 159.801 62.522
Datorii totale 241.079 288.427 318.166 327.379 229.790
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-39.11
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.