Activă Plătitor TVA SĂLAJ

ARGUS FASTAUTOSERVICE S.R.L.

CUI
37686928
Reg. Comerț
J31/429/2017
Înregistrată
31.05.2017
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MORII, NR.32A, CAMERA 2, AP.5, cod poștal 450035
2.42
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 31.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
273.834 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
2.872 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
73.171 RON
▼ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 40% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

080 k160 k239 k319 k399 k2021 · Cifră de afaceri: 188.030 RON2022 · Cifră de afaceri: 218.058 RON2023 · Cifră de afaceri: 285.348 RON2024 · Cifră de afaceri: 398.853 RON2025 · Cifră de afaceri: 273.834 RON2021 · Profit: 7.943 RON2022 · Profit: 14.192 RON2023 · Profit: 52.523 RON2024 · Profit: 117.644 RON2025 · Profit: 2.872 RON2021 · Datorii: 103.644 RON2022 · Datorii: 105.834 RON2023 · Datorii: 145.516 RON2024 · Datorii: 100.789 RON2025 · Datorii: 185.802 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARGUS FASTAUTOSERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 273.834 RON în 2025, cu un profit net de 2.872 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 273.834 398.853 285.348 218.058 188.030
Profit net 2.872 117.644 52.523 14.192 7.943
Capitaluri proprii 73.171 98.077 -19.567 -72.090 -86.282
Active totale 261.134 201.027 172.834 125.354 157.423
Datorii totale 185.802 100.789 145.516 105.834 103.644
Număr mediu salariați 3 5 5 4 5

Analiză de risc — insolvență

2.42
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.