Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HIGH TIME MEDIA SRL

CUI
37683689
Reg. Comerț
J2017008292409
Înregistrată
31.05.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ARIEŞUL MARE, NR.5, BL.32, SC.A, ET.4, AP.15, cod poștal 60792
86.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 31.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
215.575 RON
▲ 81% vs 2024
Profit net
113.159 RON
▲ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
523.879 RON
▲ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k86 k129 k172 k216 k2021 · Cifră de afaceri: 103.591 RON2022 · Cifră de afaceri: 116.852 RON2023 · Cifră de afaceri: 118.034 RON2024 · Cifră de afaceri: 119.100 RON2025 · Cifră de afaceri: 215.575 RON2021 · Profit: 95.616 RON2022 · Profit: 51.969 RON2023 · Profit: 73.735 RON2024 · Profit: 67.354 RON2025 · Profit: 113.159 RON2021 · Datorii: 3.185 RON2022 · Datorii: 4.736 RON2023 · Datorii: 9.452 RON2024 · Datorii: 9.756 RON2025 · Datorii: 7.802 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HIGH TIME MEDIA SRL a avut o cifră de afaceri de 215.575 RON în 2025, cu un profit net de 113.159 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 215.575 119.100 118.034 116.852 103.591
Profit net 113.159 67.354 73.735 51.969 95.616
Capitaluri proprii 523.879 410.720 343.366 269.630 217.661
Active totale 114.799 78.759 52.818 274.366 220.846
Datorii totale 7.802 9.756 9.452 4.736 3.185
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

86.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.