Activă CLUJ

RURALFEST SRL

CUI
37669757
Reg. Comerț
J12/3115/2017
Înregistrată
29.05.2017
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GOVORA, NR.13, cod poștal 400664
-32.19
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 29.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-290.593 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k142 k214 k285 k356 k2021 · Cifră de afaceri: 206.262 RON2022 · Cifră de afaceri: 189.552 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 10 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 182.692 RON2022 · Profit: 90.512 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 356.033 RON2022 · Datorii: 312.937 RON2023 · Datorii: 314.438 RON2024 · Datorii: 311.369 RON2025 · Datorii: 324.766 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RURALFEST SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 10 0 189.552 206.262
Profit net 0 0 0 90.512 182.692
Capitaluri proprii -290.593 -285.533 -279.447 -267.326 -357.837
Active totale 56.348 48.011 57.166 67.786 20.371
Datorii totale 324.766 311.369 314.438 312.937 356.033
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-32.19
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.