Activă SUCEAVA

MICO PRINTBRAND SRL

CUI
37658286
Reg. Comerț
J2017000931333
Înregistrată
26.05.2017
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT SADOVA COM. SADOVA, STR. ULMILOR, NR.77
12.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
290.554 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
8.203 RON
▲ 142% vs 2024
Capitaluri proprii
193.199 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k116 k174 k232 k291 k2021 · Cifră de afaceri: 200.590 RON2022 · Cifră de afaceri: 242.228 RON2023 · Cifră de afaceri: 177.738 RON2024 · Cifră de afaceri: 253.933 RON2025 · Cifră de afaceri: 290.554 RON2021 · Profit: 11.916 RON2022 · Profit: 119.427 RON2023 · Profit: 11.521 RON2024 · Profit: 3.392 RON2025 · Profit: 8.203 RON2021 · Datorii: 17.663 RON2022 · Datorii: 19.790 RON2023 · Datorii: 7.003 RON2024 · Datorii: 18.391 RON2025 · Datorii: 33.200 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MICO PRINTBRAND SRL a avut o cifră de afaceri de 290.554 RON în 2025, cu un profit net de 8.203 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 290.554 253.933 177.738 242.228 200.590
Profit net 8.203 3.392 11.521 119.427 11.916
Capitaluri proprii 193.199 208.995 205.603 259.812 152.301
Active totale 247.848 254.242 244.779 316.550 213.966
Datorii totale 33.200 18.391 7.003 19.790 17.663
Număr mediu salariați 2 2 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

12.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.