Activă ARAD

ŞTEFAN BOGDAN FOREST 2013 SRL

CUI
37608091
Reg. Comerț
J2017000859028
Înregistrată
19.05.2017
Sediu social JUD. ARAD, SAT AVRAM IANCU COM. VÂRFURILE, AVRAM IANCU, NR.247, cod poștal 317391
23.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 19.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
350.215 RON
▲ 44% vs 2024
Profit net
28.606 RON
▲ 160% vs 2024
Capitaluri proprii
93.905 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k210 k280 k350 k2021 · Cifră de afaceri: 285.620 RON2022 · Cifră de afaceri: 292.641 RON2023 · Cifră de afaceri: 261.258 RON2024 · Cifră de afaceri: 243.065 RON2025 · Cifră de afaceri: 350.215 RON2021 · Profit: 7.265 RON2022 · Profit: 10.575 RON2023 · Profit: 8.700 RON2024 · Profit: 11.014 RON2025 · Profit: 28.606 RON2021 · Datorii: 6.715 RON2022 · Datorii: 3.241 RON2023 · Datorii: 5.196 RON2024 · Datorii: 27.591 RON2025 · Datorii: 6.734 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ŞTEFAN BOGDAN FOREST 2013 SRL a avut o cifră de afaceri de 350.215 RON în 2025, cu un profit net de 28.606 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 350.215 243.065 261.258 292.641 285.620
Profit net 28.606 11.014 8.700 10.575 7.265
Capitaluri proprii 93.905 88.483 136.169 127.469 116.894
Active totale 100.639 116.074 141.365 130.710 123.609
Datorii totale 6.734 27.591 5.196 3.241 6.715
Număr mediu salariați 1 0 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

23.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 220) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.