Activă MEHEDINŢI

DECOR GINADE SRL

CUI
37603086
Reg. Comerț
J2017000330257
Înregistrată
18.05.2017
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. TOPOLNIŢEI, NR.11, BL.2, SC.3, AP.10, cod poștal 220208
-24.06
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 18.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.508 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
222 RON
▼ 72% vs 2024
Capitaluri proprii
-23.040 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k16 k23 k31 k39 k2021 · Cifră de afaceri: 24.916 RON2022 · Cifră de afaceri: 26.696 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.345 RON2024 · Cifră de afaceri: 38.758 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.508 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 754 RON2024 · Profit: 802 RON2025 · Profit: 222 RON2021 · Datorii: 27.707 RON2022 · Datorii: 29.943 RON2023 · Datorii: 30.373 RON2024 · Datorii: 29.472 RON2025 · Datorii: 29.449 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DECOR GINADE SRL a avut o cifră de afaceri de 38.508 RON în 2025, cu un profit net de 222 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.508 38.758 31.345 26.696 24.916
Profit net 222 802 754 0 0
Capitaluri proprii -23.040 -23.268 -24.070 -24.824 -21.825
Active totale 6.409 6.204 6.303 5.119 5.882
Datorii totale 29.449 29.472 30.373 29.943 27.707
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-24.06
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.