Activă Plătitor TVA OLT

CAVIS MOBILI SRL

CUI
37589151
Reg. Comerț
J2017000586283
Înregistrată
17.05.2017
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PITEŞTI, NR.223D, HALA 1
9.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 17.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.132.160 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
1.745.859 RON
▲ 81% vs 2024
Capitaluri proprii
3.162.718 RON
▲ 123% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,1 mil2,3 mil3,4 mil4,6 mil5,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 378.256 RON2022 · Cifră de afaceri: 531.327 RON2023 · Cifră de afaceri: 529.593 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.743.522 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.132.160 RON2021 · Profit: 52.088 RON2022 · Profit: 225.983 RON2023 · Profit: 48.147 RON2024 · Profit: 962.296 RON2025 · Profit: 1.745.859 RON2021 · Datorii: 870.341 RON2022 · Datorii: 1.295.309 RON2023 · Datorii: 1.507.263 RON2024 · Datorii: 2.292.310 RON2025 · Datorii: 1.782.893 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAVIS MOBILI SRL a avut o cifră de afaceri de 5.132.160 RON în 2025, cu un profit net de 1.745.859 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.132.160 5.743.522 529.593 531.327 378.256
Profit net 1.745.859 962.296 48.147 225.983 52.088
Capitaluri proprii 3.162.718 1.416.859 454.563 406.416 205.433
Active totale 6.380.035 3.708.001 2.013.932 1.776.184 1.177.018
Datorii totale 1.782.893 2.292.310 1.507.263 1.295.309 870.341
Număr mediu salariați 6 5 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

9.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.