Activă MUREŞ

ALLYJULY SALON SRL

CUI
37577947
Reg. Comerț
J2017000820262
Înregistrată
15.05.2017
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. TINERETULUI, NR.6A, AP.14, cod poștal 545600
120.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
25.820 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
10.041 RON
▲ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
41.350 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k16 k21 k26 k2021 · Cifră de afaceri: 12.724 RON2022 · Cifră de afaceri: 19.952 RON2023 · Cifră de afaceri: 25.952 RON2024 · Cifră de afaceri: 19.732 RON2025 · Cifră de afaceri: 25.820 RON2021 · Profit: 6 RON2022 · Profit: 11.707 RON2023 · Profit: 4.906 RON2024 · Profit: 8.334 RON2025 · Profit: 10.041 RON2021 · Datorii: 2.707 RON2022 · Datorii: 2.615 RON2023 · Datorii: 2.078 RON2024 · Datorii: 1.222 RON2025 · Datorii: 389 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALLYJULY SALON SRL a avut o cifră de afaceri de 25.820 RON în 2025, cu un profit net de 10.041 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 25.820 19.732 25.952 19.952 12.724
Profit net 10.041 8.334 4.906 11.707 6
Capitaluri proprii 41.350 31.309 22.975 18.069 6.362
Active totale 41.739 32.531 25.053 20.684 9.069
Datorii totale 389 1.222 2.078 2.615 2.707
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

120.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.