Activă Plătitor TVA ILFOV

FOUR TO FOUR CONCEPT SRL

CUI
37575008
Reg. Comerț
J2017002230236
Înregistrată
15.05.2017
Sediu social JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, STR. 1 DECEMBRIE, NR. 144-148/1-2. SPAŢIUL NR. 3, ET.1, cod poștal 77180
-14.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.05.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
2.564.642 RON
▼ 9% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.663.814 RON
▼ 12% vs 2023
Număr mediu angajați
17
▼ 11% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,4 mil5,1 mil6,7 mil8,4 mil2020 · Cifră de afaceri: 2.105.998 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.622.823 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.051.694 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.832.635 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.564.642 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 5.932.157 RON2021 · Datorii: 5.390.815 RON2022 · Datorii: 6.749.789 RON2023 · Datorii: 7.000.150 RON2024 · Datorii: 8.421.143 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOUR TO FOUR CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.564.642 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 2.564.642 2.832.635 1.051.694 2.622.823 2.105.998
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -5.663.814 -5.052.583 -4.269.541 -3.041.996 -2.903.408
Active totale 2.757.329 1.947.567 2.480.248 2.348.819 3.028.749
Datorii totale 8.421.143 7.000.150 6.749.789 5.390.815 5.932.157
Număr mediu salariați 17 19 9 17 16

Analiză de risc — insolvență

-14.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.