Activă Plătitor TVA BRAŞOV

SUN GROW LUCIA SRL

CUI
37569235
Reg. Comerț
J2017001166086
Înregistrată
12.05.2017
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. GALAXIEI, NR.6, CAMERA 3, BL.27, SC.C, AP.2, cod poștal 500348
1.73
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
154.397 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-238.906 RON
▼ 63639% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,1 mil6,2 mil9,2 mil12 mil15 mil2021 · Cifră de afaceri: 28.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 25.991 RON2023 · Cifră de afaceri: 22.921 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 154.397 RON2021 · Profit: 4.959 RON2022 · Profit: 5.798 RON2023 · Profit: 1.353 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 216.135 RON2022 · Datorii: 213.462 RON2023 · Datorii: 491.596 RON2024 · Datorii: 14.665.382 RON2025 · Datorii: 15.401.707 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUN GROW LUCIA SRL a avut o cifră de afaceri de 154.397 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 154.397 0 22.921 25.991 28.500
Profit net 0 0 1.353 5.798 4.959
Capitaluri proprii -238.906 376 40.301 38.947 33.149
Active totale 20.971.651 14.281.539 159.469 78.308 84.869
Datorii totale 15.401.707 14.665.382 491.596 213.462 216.135
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.73
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.