Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GARANT CONCEPT NORD SRL

CUI
37514094
Reg. Comerț
J2017006470405
Înregistrată
08.05.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ȘOS NORDULUI, NR.28-36, CAMERA E-06, ET.4, AP.4.1
5.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.066.716 RON
▼ 25% vs 2024
Profit net
984.850 RON
▼ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
1.022.553 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,8 mil3,7 mil5,5 mil7,3 mil9,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.067.742 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.799.262 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.748.488 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.066.716 RON2021 · Profit: 771.038 RON2022 · Profit: 665.924 RON2023 · Profit: 1.294.986 RON2024 · Profit: 1.026.062 RON2025 · Profit: 984.850 RON2021 · Datorii: 8.607.673 RON2022 · Datorii: 9.182.670 RON2023 · Datorii: 2.407.410 RON2024 · Datorii: 1.935.177 RON2025 · Datorii: 2.232.300 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GARANT CONCEPT NORD SRL a avut o cifră de afaceri de 2.066.716 RON în 2025, cu un profit net de 984.850 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.066.716 2.748.488 8.799.262 1.067.742 0
Profit net 984.850 1.026.062 1.294.986 665.924 771.038
Capitaluri proprii 1.022.553 1.654.369 2.088.690 793.704 127.780
Active totale 3.254.853 3.589.546 4.496.100 9.976.374 8.735.453
Datorii totale 2.232.300 1.935.177 2.407.410 9.182.670 8.607.673
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.