Activă Plătitor TVA VRANCEA

PDR BUILDING CONSTRUCT SERV SRL

CUI
37513897
Reg. Comerț
J2019000028398
Înregistrată
08.05.2017
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. 1 MAI, NR.8, C1. CAMERA 1, cod poștal 625100
2.15
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Adjud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.078.703 RON
▲ 169% vs 2024
Profit net
139.452 RON
Capitaluri proprii
-69.266 RON
▲ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0216 k431 k647 k863 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 557.086 RON2022 · Cifră de afaceri: 378.799 RON2023 · Cifră de afaceri: 386.871 RON2024 · Cifră de afaceri: 401.339 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.078.703 RON2021 · Profit: 278.056 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 139.452 RON2021 · Datorii: 203.461 RON2022 · Datorii: 438.489 RON2023 · Datorii: 616.528 RON2024 · Datorii: 631.163 RON2025 · Datorii: 512.521 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PDR BUILDING CONSTRUCT SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 1.078.703 RON în 2025, cu un profit net de 139.452 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.078.703 401.339 386.871 378.799 557.086
Profit net 139.452 0 0 0 278.056
Capitaluri proprii -69.266 -208.718 -153.619 415.575 323.581
Active totale 461.339 440.529 480.993 872.148 527.042
Datorii totale 512.521 631.163 616.528 438.489 203.461
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

2.15
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.