Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BLOC - SUPORT SRL

CUI
37513730
Reg. Comerț
J40/6448/2017
Înregistrată
08.05.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS. MIHAI BRAVU, NR.434, CAMERA NR. 2, BL.V 16, SC.1, ET.3, AP.14, cod poștal 30329
0.99
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.527 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
3.872 RON
▼ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
9.445 RON
▲ 69% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k196 k295 k393 k491 k2021 · Cifră de afaceri: 247.071 RON2022 · Cifră de afaceri: 279.317 RON2023 · Cifră de afaceri: 491.031 RON2024 · Cifră de afaceri: 57.248 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.527 RON2021 · Profit: 170.072 RON2022 · Profit: 218.128 RON2023 · Profit: 391.274 RON2024 · Profit: 5.312 RON2025 · Profit: 3.872 RON2021 · Datorii: 25.418 RON2022 · Datorii: 58.748 RON2023 · Datorii: 49.177 RON2024 · Datorii: 137.591 RON2025 · Datorii: 103.666 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BLOC - SUPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 50.527 RON în 2025, cu un profit net de 3.872 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 50.527 57.248 491.031 279.317 247.071
Profit net 3.872 5.312 391.274 218.128 170.072
Capitaluri proprii 9.445 5.573 391.515 219.091 697.925
Active totale 113.111 143.164 439.419 277.839 723.343
Datorii totale 103.666 137.591 49.177 58.748 25.418
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.99
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.