Activă Plătitor TVA ARGEŞ

MGADIROX CONCEPT SRL

CUI
37506199
Reg. Comerț
J03/923/2017
Înregistrată
04.05.2017
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT RETEVOIEŞTI COM. PIETROŞANI, NR.36, CORP A, cod poștal 117553
5.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 04.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.406.926 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
207.084 RON
▲ 20383% vs 2024
Capitaluri proprii
221.818 RON
▲ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0281 k563 k844 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 560.780 RON2022 · Cifră de afaceri: 736.552 RON2023 · Cifră de afaceri: 782.013 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.114.738 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.406.926 RON2021 · Profit: 27.266 RON2022 · Profit: 172.800 RON2023 · Profit: 32.757 RON2024 · Profit: 1.011 RON2025 · Profit: 207.084 RON2021 · Datorii: 96.427 RON2022 · Datorii: 52.798 RON2023 · Datorii: 265.451 RON2024 · Datorii: 281.175 RON2025 · Datorii: 526.968 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MGADIROX CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.406.926 RON în 2025, cu un profit net de 207.084 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.406.926 1.114.738 782.013 736.552 560.780
Profit net 207.084 1.011 32.757 172.800 27.266
Capitaluri proprii 221.818 175.941 174.930 187.533 15.741
Active totale 748.086 632.426 624.883 434.025 247.669
Datorii totale 526.968 281.175 265.451 52.798 96.427
Număr mediu salariați 3 3 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

5.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.