Activă TIMIŞ

A-Z CLEAN BY NICOLLE SRL

CUI
37502499
Reg. Comerț
J35/1596/2017
Înregistrată
04.05.2017
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. PREOT DAVID VONIGA, NR.2B, CAMERA 1, SC.B, ET.1, AP.9, cod poștal 307220
21.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 04.05.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
176.097 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
28.209 RON
▲ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
58.200 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k72 k109 k145 k181 k2021 · Cifră de afaceri: 162.034 RON2022 · Cifră de afaceri: 181.241 RON2023 · Cifră de afaceri: 149.462 RON2024 · Cifră de afaceri: 172.613 RON2025 · Cifră de afaceri: 176.097 RON2021 · Profit: 11.082 RON2022 · Profit: 10.930 RON2023 · Profit: 260 RON2024 · Profit: 17.547 RON2025 · Profit: 28.209 RON2021 · Datorii: 8.399 RON2022 · Datorii: 9.391 RON2023 · Datorii: 2.308 RON2024 · Datorii: 9.203 RON2025 · Datorii: 5.312 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

A-Z CLEAN BY NICOLLE SRL a avut o cifră de afaceri de 176.097 RON în 2025, cu un profit net de 28.209 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 176.097 172.613 149.462 181.241 162.034
Profit net 28.209 17.547 260 10.930 11.082
Capitaluri proprii 58.200 53.992 36.445 36.185 54.055
Active totale 63.512 63.195 38.753 45.576 62.454
Datorii totale 5.312 9.203 2.308 9.391 8.399
Număr mediu salariați 1 2 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

21.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.